تبلیغات

خوزستان| سه قطعه تیهو در طبیعت رهاسازی شوشتر شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شوشتر، طی عملیات گشت و کنترل یگان حفاظت محیط زیست شوشتر سه نفر متخلف صید و زنده گیری پرندگان شناسایی و دستگیر شدند.

بهروز نجاتی رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شوشتر ضمن تایید این خبر اظهار داشت: گزارش مردمی مبنی بر صید غیر مجاز پرندگان در اطراف یکی از روستاهای شوشتر خبر داد که ماموران یگان حفاظت از محیط زیست در کمترین زمان در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه در محل حادثه 3 نفر متخلف که در حال زنده‌گیری پرندگان با استفاده از تور شناسائی و دستگیر شدند، گفت: از متخلفان 3 قطعه پرنده حمایت شده تیهو به همراه 4 قفس پرنده گیری و 4 رشته تور و سایر ادوات صید غیرمجاز کشف و ضبط شد.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شوشتر با بیان اینکه متخلفان براساس بند الف ماده 12 قانون شکار و صید جهت رسیدگی به تخلف به مراجع قضایی معرفی شدند، عنوان کرد:  سه قطعه تیهو کشف شده از این متخلفان پس از اطمینان از سلامت آنها توسط محیط بانان منطقه حفاظت شده کرائی در زیستگاه طبیعی خود رهاسازی شدند‌.

انتهای پیام/ش

خوزستان طبیعت رهاسازی شوشتر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار