تبلیغات

قدرت نمایی سینمای چین در گیشه سینمای جهان/عکس

به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی "کارآگاه محله چینی‌ها 2" به کارگردانی "چن سیچنگ" با فروشی معادل 544 میلیون دلار رتبه پنجم پرفروش‌ترین‌های سینمای جهان در سال 2018 را از آن خود کرد.

کارآگاه محله چینی‌ها 2 فیلم ساخته شده در سال ۲۰۱۸ اثری کمدی همراه با اتفاقات اکشن رایج سینمای چین علاوه بر موفقیت در باکس آفیس جهانی عنوان سومین فیلم پرفروش در تمام دوران‌های چین را به دست آورد.

وانگ بایوکیانگ به عنوان تانگ رن، لیو هوران به عنوان شین فنگ، شیائو یانگ به عنوان سونگ یی، ناتاشا لیا بردیزو به عنوان چن یینگ، شانگ یوسیان به عنوان کیکو، وانگ سون به عنوان لو گئوفو و یوئن واه به عنوان مو یوکیان از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

فروش نیم میلیاردی فیلم چینی در باکس آفیس سینمای جهان///////////////////////////////////دوشنبه

این فیلم توانست در رقابت با فیلم های هالیوود همچون "داد و بیداد"، "دونده مارپیچ"، "گنجشک قرمز"، "پدینگتون"، "رفت و آمد"، "همه پولهای جهان"، "بازیکن شماره یک آماده" پیروز شده و پنجمین فیلم پرفروش سینما در سال جاری باشد.

نکته جالب در باکس آفیس جهانی آن است که دو فیلم از پنج فیلم پرفروش جهان در سال 2018 چینی هستند. عملیات دریای سرخ دیگر فیلم سینمای چین نیز با فروشی معادل 579 میلیون دلار سوم شده است.

نمایی سینمای سینمای

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار