خرید لباس تاناکورا سعيدلو: انتظارات از فوتبال بالاست، دل مردم را به دست آوريد

جلسه ويژه معاون رييس جمهور و رئيس سازمان تربيت بدني با مسئولان فدراسيون فوتبال و سرمربي تيم‌هاي بزرگسالان و اميد دوشنبه شب برگزار شد.

به گزارش ايسنا، اعضاي كادر فني تيم ملي فوتبال و فدراسيون فوتبال دوشنبه شب براي بررسي عملكرد و ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي اخير خود در فدراسيون با علي سعيدلو در سازمان تربيت بدني ديدار كردند.

در ابتداي جلسه مسئولان و اعضاي كادر فني تيم‌هاي فوتبال اميد و بزرگسالان گزارش كاملي از نحوه فعاليت‌ها و برنامه‌هاي خود به رييس سازمان تربيت بدني ارائه دادند.

رئيس سازمان تربيت بدني نيز در اين جلسه كه حدود 50 دقيقه به طول انجاميد به صورت جداگانه با قطبي و پيرواني درباره مسائل تيم‌هاي اميد و بزرگسالان صحبت كرد.

سعيدلو در تشريح اهداف سازمان تربيت بدني تأكيد كرد: در جامعه انتظارات مردم از فوتبال بالا است، بايد تلاش کنيد با کسب پيروزي و فتح قله هاي رفيع در ورزش دل مردم را به دست آوريد و عاملي براي شادي جامعه باشيد.

وي در جمع حاضران در اين جلسه اظهار داشت: براي پي بردن به نقاط ضعف و قوت تيم‌هاي ملي فوتبال، اعضاي كادر فني بايد بيش از گذشته به كميته فني تيم‌هاي ملي اهميت دهند.

علي كفاشيان ، مهدي تاج، مهدي محمدنبي، افشين قطبي، غلامحسين پيرواني، علي دوستي و فريدون معيني از حاضران در اين جلسه بودند.